System matic

Uchwyt umożliwiający szybką i łatwą wymianę wszystkich stopek systemu MATIC.

Jest prosty w montażu i pasuje do większości domowych maszyn do szycia.

system-matic

Poniżej najpopularniejsze stopki systemu Matic:

eti 052 [lub eti 052p] – stopka MATIC szybkowymienna uniwersalna metalowa. Do ściegu zygzakowego i prostego.

 

 

eti 053 – stopka MATIC szybkowymienna do obszywania dziurek. Czytelna skala ułatwiająca dokładne obszycie dziurki.

 

 

eti 054 – stopka MATIC szybkowymienna do naszywania aplikacji i obrębiania ściegiem satynowym. Stosowana również do „normalnego” szycia. Gładkie płozy, rowek pod spodem i przezroczystość ułatwiają wykonanie aplikacji pod pełną kontrolą.

 

eti 055 – stopka MATIC szybkowymienna do ściegu prostego. Piękny, równy ścieg. Duża powierzchnia docisku materiału i mały otwór na igłę zapobiegają wciskaniu się w płytkę ściegową i wyciąganiu w górę trudnych materiałów i dzianin.

 

eti 056 – stopka MATIC szybkowymienna do przyszywania guzików. Przytrzymuje guzik, umożliwiając jego szybkie i bezpieczne przyszycie. Oszczędza czas.

 

eti 057 – stopka MATIC szybkowymienna do wszywania zamków, tuneli i szycia krawędziowego. Podnosi jakość i powtarzalność.

 

 

eti 058 – stopka MATIC szybkowymienna do podwijania (obrębiania). Dzięki niej wykańczasz profesjonalnie swoje wyroby.

 

 

eti 059 – stopka MATIC szybkowymienna z prowadnikiem regulowanym. Płynna regulacja odległości prowadnika gwarantuje szycie zawsze równe od brzegu. Dobre krawcowe i profesjonaliści więdzą jakie to ważne, zwłaszcza szyjąc ściegiem owerlokowym.

 

eti 060 – stopka MATIC szybkowymienna do ozdabiania, wszywania ozdobnych sznurków lub gumek marszczących ściegiem zygzakowym. Zapewnia piękne ozdobne aplikacje.

 

eti 061 – stopka MATIC szybkowymienna do ściegu owerlokowego. Do spłaszczania ściegu zszywającego i jednoczesnego ozdabiania rozluźnionym ściegiem zygzakowym. Liniał prowadzący i języczek rozluźniający zapewniają równy, ładny ścieg krawędziowy. Szczególnie przydatna do ozdabiania łączeń (zwłaszcza do prac zszywanych z łatek).

eti 062 – ułatwia szycie równo od krawędzi, wykonywanie powtarzalnych pikowań oraz patchwork’ów. Możliwość odchylania (nie musi być demontowany podczas wykonywania innych prac np. zwykłego szycia).

 

eti 063  – Stopka MATIC szybkowymienna do wszywania zamków krytych. Profil stopki odchyla ząbki zamka ułatwiając równe jego wszycie. Dzięki temu zamek kryty, po zapięciu, wygląda jak szew.

 

eti 076a – stopka MATIC szybkowymienna z rolkami do skaju, skóry i innych trudnych, syntetycznych, „klejących” się materiałów. Wykonana z przejrzystego tworzywa zapewniającego lepszą kontrolę ułożenia materiału i ściegu.

 

eti 505 -Stopka do wszywania zaprasowanej lamówki. Szerokość zaprasowanej lamówki – od 5 do 20mm. Zapewnia idealne prowadzenie lamówki, dzieki czemu zaprasowana lamówka zostaje naszyta precyzyjnie.

 

• Tu możesz kupić uchwyt matic. •

tagi:

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o