Konkurs – uszyj torebkę i wygraj maszynę do szycia JANOME

Konkurs - uszyj torebkę i wygraj maszynę do szycia JANOME


Konkurs- uszyj torebkę i wygraj maszynę Janome

 

16
Dodaj komentarz

8 Comment threads
8 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kasia

Dzień dobry,
proszę o informację, czy można wziąć udział w konkursie nie posiadając konta na FB? Mogę za to umieścić informację o konkursie na swoim blogu. Pozdrowienia:)

Aga

Konkurs jest organizowany na terenie Polski a czy mogą wziąć w nim udział osoby które nie mieszkają w Polsce?

Beata

Ogromie żałuję, że nie mogę wziąć udziału w konkursie. Nie jestem osobą, która upublicznia się na FB czy prowadzi własnego bloga, nie wszyscy chcą się uzewnętrzniać w necie z każdej minuty swego życia. Niestety widzę, że Wy także uznajecie kryterium FB jako konieczne do brania udziału w konkursach. Lekko zniechęca mnie to do zakupu Waszych produktów…

Małgorzata

Może nie powinnam się wtrącać, ale… Tutaj zwracam się do Pani Beaty. Co do konta na fb, to oczywiście każdy ma swoje zdanie, co jak najbardziej szanuję. Natomiast co do działalności sklepu… Jestem jak najbardziej zadowolona. Kupowałam już kilka razy, mniej lub więcej, drobiazgi, konkrety. Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, fantastyczny kontakt e-mail, jeszcze lepszy telefoniczny. Żadne z moich pytań czy wątpliwości nie zostały bez odpowiedzi, wręcz przeciwnie. Każda kwestia była przedyskutowana, podpowiedziano mi, doradzono. Do tego dochodzi rzetelna informacja dotycząca statusu zamówienia. Uważam, że nie powinno się wkładać do jednego worka warunków konkursu i ewentualnych zakupów w eti.… Czytaj więcej »

Marzena

Również odniosę się do wypowiedzi p. Beaty, uważam konkurs za fantastyczny pomysł i zabawę, mam nadzieję wziąć w nim udział, możliwość wygrania aż trzech maszyn to wielka hojność ze strony organizatora 🙂 osobiście trafiłam na mnóstwo pozytywnych opinii na temat sklepu eti, obsługi, serwisu czy pomocy w wyborze maszyny.

Madzia

Zgadzam się z P. Małgorzatą, zakupy w sklepie to sama przyjemność a obsługa na najwyższym poziomie 🙂 Ja swój zakup maszyny i akcesoriów zawsze miło wspominam.
Przy okazji mam pytanie – czy można podesłać 2-3 zdjęcia więcej ?
Pozdrawiam serdecznie !

Równoważnia

Mam pytanie do samego konkursu – czy np nerka też zalicza się do torebek? Czy powinno to być jednak coś, co nosi się na ramieniu/w ręku?

Rudz Lisek Szyje

Dzień dobry, mam pytanie czy można zgłosić do konkursu dwie torebki? Mam dwa projekty i chciałabym zgłosić oba 🙂