Konkurs – uszyj torebkę i wygraj maszynę do szycia JANOME

Konkurs - uszyj torebkę i wygraj maszynę do szycia JANOME


Konkurs- uszyj torebkę i wygraj maszynę Janome

Regulamin konkursu

Opinie, komentarze (16):

 1. Kasia pisze:

  Dzień dobry,
  proszę o informację, czy można wziąć udział w konkursie nie posiadając konta na FB? Mogę za to umieścić informację o konkursie na swoim blogu. Pozdrowienia:)

  • Eti Blogerzy pisze:

   Witam serdecznie,
   Jednym z wymogów udziału w konkursie jest polubienie naszego profilu na FB. Jednak po konsultacji w drodze wyjątku możemy zgodzić się na udział w konkursie pod warunkiem udostępnienia informacji o naszym konkursie na prywatnym blogu (proszę w zgłoszeniu zamieścić link do wyżej wymienionego wpisu na blogu).
   pozdrawiamy 🙂

 2. Aga pisze:

  Konkurs jest organizowany na terenie Polski a czy mogą wziąć w nim udział osoby które nie mieszkają w Polsce?

  • Eti Blogerzy pisze:

   Nie mamy nic przeciwko, aby osoby mieszkające poza granicami kraju wzięły udział w konkursie,
   jednakże jako firma działamy na terenie Polski, a więc nagrody wysyłamy tylko i wyłącznie w Polsce.
   Zakładam, że uniemożliwi to Pani udziału,
   życzę powodzenia.

 3. Beata pisze:

  Ogromie żałuję, że nie mogę wziąć udziału w konkursie. Nie jestem osobą, która upublicznia się na FB czy prowadzi własnego bloga, nie wszyscy chcą się uzewnętrzniać w necie z każdej minuty swego życia. Niestety widzę, że Wy także uznajecie kryterium FB jako konieczne do brania udziału w konkursach. Lekko zniechęca mnie to do zakupu Waszych produktów…

  • Eti Blogerzy pisze:

   Bardzo mi przykro z powodu, że nie weźmie Pani udziału w naszym konkursie. Jednak musi mieć Pani świadomość, że konkursy mają na celu zapoznanie z marką czy ze sklepem większą liczbę osób i tak są budowane, aby dały radość uczestnikom, ale również przyniosły korzyści organizatorom. Staramy się bardzo umilać czas naszym obecnym i przyszłym klientom (konkursy, blog, FB itp), dodatkowo jako sklep jesteśmy rzetelni, terminowi i wychodzimy na przeciw potrzebom naszym klientom, więc tym bardziej smuci mnie Pani dalsza wypowiedź.

 4. Małgorzata pisze:

  Może nie powinnam się wtrącać, ale… Tutaj zwracam się do Pani Beaty. Co do konta na fb, to oczywiście każdy ma swoje zdanie, co jak najbardziej szanuję. Natomiast co do działalności sklepu… Jestem jak najbardziej zadowolona. Kupowałam już kilka razy, mniej lub więcej, drobiazgi, konkrety. Obsługa jest na bardzo wysokim poziomie, fantastyczny kontakt e-mail, jeszcze lepszy telefoniczny. Żadne z moich pytań czy wątpliwości nie zostały bez odpowiedzi, wręcz przeciwnie. Każda kwestia była przedyskutowana, podpowiedziano mi, doradzono. Do tego dochodzi rzetelna informacja dotycząca statusu zamówienia. Uważam, że nie powinno się wkładać do jednego worka warunków konkursu i ewentualnych zakupów w eti. Pozdrawiam serdecznie.

  • Eti Blogerzy pisze:

   Pani Małgorzato, dziękuje za tak miły komentarz.
   Robimy wszystko, aby każdy klient robiący zakupy w naszym sklepie był zadowolony z obsługi jak i zakupionego towaru.
   I bardzo cieszymy się gdy tak jest.
   Pozdrawiamy załoga eti i etiblog

 5. Marzena pisze:

  Również odniosę się do wypowiedzi p. Beaty, uważam konkurs za fantastyczny pomysł i zabawę, mam nadzieję wziąć w nim udział, możliwość wygrania aż trzech maszyn to wielka hojność ze strony organizatora 🙂 osobiście trafiłam na mnóstwo pozytywnych opinii na temat sklepu eti, obsługi, serwisu czy pomocy w wyborze maszyny.

  • Eti Blogerzy pisze:

   Pani Marzeno, dziękuje bardzo za komentarz.

   Trzymam kciuki, aby udało się wziąć Pani udział w konkursie. Czasu jeszcze trochę zostało, a jak Pani zauważyła do zgarnięcia aż 3 maszyny.:)

 6. Madzia pisze:

  Zgadzam się z P. Małgorzatą, zakupy w sklepie to sama przyjemność a obsługa na najwyższym poziomie 🙂 Ja swój zakup maszyny i akcesoriów zawsze miło wspominam.
  Przy okazji mam pytanie – czy można podesłać 2-3 zdjęcia więcej ?
  Pozdrawiam serdecznie !

  • Eti Blogerzy pisze:

   Miło słyszeć, że jest Pani zadowolona z zakupu u nas.:)
   Co do konkursu to wiem, że może to być trudne, jednak proszę ograniczyć ilość zdjęć do 3 (zgodnie z regulaminem). Zdecydowanie ułatwi nam to ocenianie i wyłanianie zwycięzców konkursu. Z góry dziękuje i bardzo cieszymy się, że zdecydowała się Pani wziąć udział w naszym konkursie. 🙂

 7. Równoważnia pisze:

  Mam pytanie do samego konkursu – czy np nerka też zalicza się do torebek? Czy powinno to być jednak coś, co nosi się na ramieniu/w ręku?

 8. Rudz Lisek Szyje pisze:

  Dzień dobry, mam pytanie czy można zgłosić do konkursu dwie torebki? Mam dwa projekty i chciałabym zgłosić oba 🙂

  • Eti Blogerzy pisze:

   Można, zgodnie z regulaminem „4.W przypadku przysłania większej ilości prac, każdy Uczestnik zwiększa swoje szanse na wygraną, ale przysługuje mu prawo tylko do jednej nagrody.”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *