O nas

Zapisując się do newslettera, otrzymasz informację o nowych szyciowych projektach, porady szyciowe (w formie wpisów i video), a także informację o super promocjach i nowościach z branży krawieckiej.

Podaj adres mailowy i zapisz się do naszego bloga!


Oświadczam, że mam ukończone 16 lat.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Etiblog, której właścicielem jest ETI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu, ul. Grunwaldzka 400, kod 60-169, KRS 0000529903, NIP: 781-16-51-261, REGON: 639675370, w celu otrzymywania informacji marketingowych przy użyciu dostępnych środków komunikacji, w tym telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących. Zapisz się żeby otrzymywać od Etiblog informacje marketingowe poprzez: e-mail.
Administratorem danych osobowych jest ETI Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa z siedzibą w Poznaniu, właściciel marki ETI radość szycia, ETIblog, adres: 60-169 Poznań, ul. Grunwaldzka 400, @: hobby@eti.com.pl, telefon: 61/84 20 330, (Administrator). W Polityce Prywatności Administrator informuje o celu, okresie i podstawach prawnych przetwarzania danych osobowych, a także o prawach jakie przysługują osobom, których przetwarzane dane osobowe dotyczą, podmiotom którym Administrator może powierzyć do przetwarzania dane osobowe, oraz o zasadach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, w tym ich profilowaniu.